Popis akce

Zveme všechny maminky a tatínky s miminky po ukončeném šestinedělí (tedy miminka od 2 do 5 měsíců) a také nastávající maminky, které mohou kurz absolvovat s panenkou.

Jedná se o praktický ON-LINE workshop zaměřený na babymasáže a aromaterapii pro miminka, správnou manipulaci s miminky a cviky zaměřené na podporu správného motorického vývoje. Ukážeme si konkrétní hmaty při masáži miminek od hlavičky, ručiček, bříška, zad až po nožičky. Budeme si povídat o aromaterapii u novorozenců, těhotných i kojících maminek. Zmíníme během kurzu i možnosti jak chránit pokožku miminek v zimě a na jaře. Dále se budeme věnovat handlingu neboli správnému chování, zvedání a manipulaci s miminky a ukážeme si základní cviky na podporu motorického vývoje u novorozenců.  Tento praktický workshop je složen ze tří na sebe navazujících lekcí.

  1. lekce – úvod do aromaterapie a babymasáží I., správná manipulace – klubíčko, postraní klubíčko, zajíček a tygřík
  2. lekce – babymasáže miminek II., cviky na podporu motorického vývoje novorozenců I.
  3. lekce – zopakování babymasáží a cviky na podporu motorického vývoje novorozenců II.

To a mnohem víc se zažijete na našem odborném workshopu a navíc z pohodlí svého domova. Přihlášení bude probíhat přes program GoogleMeet. Jeho obsluha je velice jednoduchá. Prosíme, abyste měli na svých počítačích, tabletech nebo mobilních přístrojích nainstalovaný GOOGLE CHROME, ve kterém si otevřete odkaz, který Vám zašleme na Váš email. Ideální je mít k dispozici sluchátka s mikrofonem nebo mít zapnutý zvuk a webkameru na svém PC nebo mobilním telefonu.

Termín 1. lekce – 17. 2. 2021 – 10:30 až 11:30 hod
2. lekce – 25. 2. 2021 –
9:00 až 10:00 hod
3. lekce – 4. 3. 2021 –
9:00 až 10:00 hod
V ceně akce výklad lektora a praktické vyzkoušení a využití u novorozenců
Cena 290,- Kč / 3 on-line setkání přes GoogleMeet
Doporučení Těhotné, rodiče s novorozenci
Poznámka

Těhotné si prosím vezměte panenku nebo plyšáka odpovídajícího miminku. Maminky s novorozenci mohou masáže a cvičení rovnou vyzkoušet rovnou na miminku. Max. 8 účastníků

Aktivity projektu „Rodina pospolu – 2021“ jsou podpořeny z dotačního programu Rodina MPSV.