24 Červen 2020

Popis akce Jak motivovat děti, aby si samy připravily svačinku? Proč se moje dítě nechce samo oblékat a svlékat? Proč si ještě v 6 letech neumí zavázat tkaničku? Jak je možné, že dvouleté dítě umí nakrájet okurku, jablíčko, oloupat mandarinku […]

26 Červen 2020

Popis akce Závody odrážedel pro nejmenší včetně doprovodného programu pro rodiny s dětmi Závody odrážedel pro nejmenší. Přijďte se svými dětmi strávit příjemné červnové dopoledne při závodním klání našich malých motoristů. Každé dítě potřebuje kvalitní stroj (odrážecí motorku, autíčko, kolo), […]


Naše speciální akce zahrnují přednášky, semináře a doprovodné kurzy zaměřené na rodinnou tématiku – jako např. přednášky speciálních pedagogů, logopedů, psychologů, zdravotníků ale i ekonomů a právníků.

Také zajišťujeme zajímavé prezentace firem zaměřených na rodinnou tématiku, odpolední a víkendové kurzy – rukodělné, pohybové a hudební, pořádáme rodinné oslavy, besídky apod.

Na tyto akce se můžete vždy předem přihlásit a po provedení úhrady zálohy za daný kurz nebo přednášku, bude Vaše rezervace místa provedena.

Některé odborné přednášky a semináře nebo akce pro rodiny s dětmi jsou spolufinancované z rozpočtu Statutárního města Plzeň.

https://socialnisluzby.plzen.eu/Files/soc/dokumenty/logo/logo_oss_text_barevne.gif      Logo Plzen pomáhající

Již proběhlé akce

Informace o již uskutečněných akcích a jednorázových kurzech si můžete prohlédnout v archivu.