Popis akce Jedná se o zdarma setkání rodin s dětmi (převážně matek na mateřské nebo rodičovské dovolené), které mohou společně sdílet dobré typy a rady týkající se konkrétních témat (ke slovu se dostane každý 🙂 ) Naším dalším tématem, které […]

  Popis akce Jedná se o praktický workshop zaměřený na:  – babymasáže a aromaterapii pro miminka – správnou manipulaci s miminky – cviky zaměřené na podporu správného motorického vývoje čerstvě narozených miminek. Ukážeme si konkrétní hmaty při masáži miminek od […]


Naše speciální akce zahrnují přednášky, semináře a doprovodné kurzy zaměřené na rodinnou tématiku – jako např. přednášky speciálních pedagogů, logopedů, psychologů, zdravotníků ale i ekonomů a právníků.

Také zajišťujeme zajímavé prezentace firem zaměřených na rodinnou tématiku, odpolední a víkendové kurzy – rukodělné, pohybové a hudební, pořádáme rodinné oslavy, besídky apod.

Na tyto akce se můžete vždy předem přihlásit a po provedení úhrady zálohy za daný kurz nebo přednášku, bude Vaše rezervace místa provedena.

Některé odborné přednášky a semináře nebo akce pro rodiny s dětmi jsou spolufinancované z rozpočtu Statutárního města Plzeň, Plzeňského kraje, Městského obvodu Plzeň 1, Městského obvodu Plzeň 2, Městského obvodu Plzeň 3 nebo dotačního programu Rodina MPSV.

      Logo Plzeň pomáhající

MPSV Logo Městský obvod Plzeň 2 - Slovany

alza.cz

Již proběhlé akce

Informace o již uskutečněných akcích a jednorázových kurzech si můžete prohlédnout v archivu.