Zápis do dětské skupiny Cvrčkův klub

Nedostalo se Vaše dítě do plzeňské státní mateřské školy nebo jeslí popřípadě hledáte zajímavější alternativu ve formě soukromé školky nebo dětské skupiny? Pak jste na správném místě. Nabízíme naše služby pro děti v naší dětské skupině Cvrčkův klub, se zajímavým programem, vlastní klidnou zahradou do vnitrobloku, pedagogickým personálem a plně vybavenými místnostmi pro pohybové a výtvarné aktivity.

Školní rok 2021/2022:

Naše dětská skupina je již plně obsazena. Nicméně se může stát, že se v průběhu školního roku uvolní kapacita z různých důvodu. Doporučujeme tedy vyplnění přihlášky (níže ke stažení) a její následné naskenování a zaslání na náš e-mail: info@centrumcvrcek.cz. Následně Vás bude kontaktovat ředitelka dětské skupiny Ing. Lenka Krystková s možností domluvení individuální schůzky, na které se rodiče dozví podmínky přijetí do DS a možnosti a očekávání personálu dětské skupiny. Zároveň nás budou velice zajímat Vaše očekávání, požadavky a potřeby.

Novinkou od školního roku 2021/2022 je možná docházka pouze na 2, 3 nebo 5 dní v týdnu. Pokud chcete, aby Vaše dítě například navštěvovalo dětskou skupinu pouze 4 dny v týdnu, je to možné, ale i přesto musí hradit plné 5-ti denní školné. Naopak nepřijímáme děti pouze na 1 den v týdnu. Minimální docházka dítěte do dětské skupiny je 2 dny v týdnu a to z důvodu adaptačního procesu u takto malých dětí. Zároveň není finančně rozděleno, zda dítě navštěvuje naši dětskou skupinu pouze na dopolední nebo celodenní blok. Pobyt po obědě je již v ceně školného pro konkrétní počet dní v týdnu.

Těšíme se na Vás.


Formuláře k zápisu

Formuláře k zápisu dítěte do dětské skupiny Cvrčkův klub

Cvrčkův klub_přihláška do DS_2021_2022

Cvrčkův klub_lékařské potvrzení

Provozní řád, Plán výchovy a péče a Ceník Cvrčkova klubu

Cvrčkův klub_provozní řád DS

Cvrčkův klub_plán výchovy a péče v DS

Cvrčkův klub_ceník_2021_2022_září

Máte dotaz?

Vaše dotazy k provozu dětské skupiny rádi zodpovíme. Můžete nás kontaktovat několika způsoby: