Kurzy


Kurzy leden – březen 2024

Kurzy začínají 2. 1. 2024 a končí 28. 3. 2024. Lekce probíhají v nových prostorách mateřského centra v Plzni na Slovanech na adrese Úslavská 75, Plzeň 326 00.

Zápisy pro nové klienty jsou do naplnění volné kapacity.

V průběhu tohoto období se necvičí pouze v době jarních prázdnin od 19. 2. 2024 do 23. 2. 2024 a v době Velikonoc a to v termínu 28. 3. 2024. O volné kapacitě se můžete informovat na naší recepci telefonicky 727 813 310. V tomto období máte možnost využít 2 náhrady za absenci ve Vašem kurzu v případě řádného omlouvání nejpozději do 8 hod daného dne, kdy docházíte na svoji pravidelnou lekci.

Zápisy se netýkají pouze předporodní přípravy a těhotenského cvičení. Tento kurz probíhá celoročně a je možné se na něj hlásit průběžně. O volné kapacitě Vás rádi bude informovat skrze naši porodní asistentku Štěpánku Strejcovou. Napište nám e-mail na recepce@centrumcvrcek.cz.


COVID-19 – V případě nutného uzavření centra budou probíhat lekce on-line dle rozvrhu pro on-line výuku. V případě mimořádných nařízení Vás budeme žádat o jejich striktní dodržování.

Cvičení v domácím prostředí – youtube nahrávky

On-line cvičení s Mgr. Janou Pivoňkovou:

Další nahrávky cvičení s lektorkami mateřského centra Cvrček


Nenašli jste kurz, který by Vás zaujal nebo byste rádi navštěvovali některý z našich kurzů, ale nevyhovuje Vám čas nebo je již plně obsazen? Kontaktujte nás. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

V Centru cvrček nabízíme volnočasové aktivity pro děti i dospělé jak v dopoledních tak odpoledních hodinách. V dopoledních hodinách se jedná o pohybové, hudební a výtvarné kurzy pro děti v doprovodu dospělé osoby. Odpolední kurzy jsou určeny pro dospělé nebo děti, které již kurzy zvládnou absolvovat samy. Nabízíme pravidelné kurzy i kurzy jednorázové a semináře pro rodiny s dětmi.

Jednorázové kurzy a semináře

V rámci jednorázových kurzů a seminářů si můžete vyzkoušet různé výtvarné a rukodělné techniky, zúčastnit se například bazárku dětského oblečení, Mikulášské nebo Vánoční besídky nebo přijít na jinou pořádanou akci nebo kurz naším centrem. Více informací k aktuálním akcím a kurzům naleznete zde.