Kurzy


Kurzy září – prosinec 2022

Zápisy jsou otevřeny pro všechny od pondělí 13. 6. 2022 do naplnění volné kapacity.

Kurzy pro měsíc září – prosinec 2022 začínají 5. 9. 2022 a končí 22. 12. 2022. V průběhu tohoto období se necvičí pouze v době státních svátků 28.9., 17.11.2022. O volné kapacitě se můžete informovat na naší recepci telefonicky 727 813 310.

V tomto období máte možnost využít 2 náhrady za absenci ve Vašem kurzu. COVID-19 – V případě nutného uzavření centra budou probíhat lekce on-line dle rozvrhu pro on-line výuku.

 

Kurzy červenec – srpen 2022

I v době letních prázdnin si můžete přijít k nám zacvičit se svými dětmi. Cvičit se bude pravidelně každé úterý od 12. 7. 2022 do 30. 8. 2022. Chápeme, že v si v létě chcete užít dovolenou, proto si nemusíte (ale můžete) koupit plné kurzovné v počtu 8 lekcí. Stačí si pouze zarezervovat a zakoupit konkrétní termíny podle vašich volných dní ve vašem prázdninovém programu.

V případě, že si zakoupíte více jak 2 lekce, pak pro Vás máme připravenou platbu ve snížené sazbě 100,- Kč/lekce. Zároveň si můžete i jednu lekci za prázdniny nahradit buď v době letních prázdnin nebo v měsíci září.

Jednorázová docházka je také možná. O volné kapacitě se vždy informujte telefonicky nebo mailem na recepci centra Cvrček. Platba za lekci je poté ve výši 120,- Kč / lekce.

 

Kurzy duben – červen 2022

V průběhu tohoto období se necvičí pouze v době velikonočních prázdnin – 18.4.2022. O volné kapacitě se můžete informovat na naší recepci telefonicky 727 813 310.

V tomto období máte možnost využít 2 náhrady za absenci ve Vašem kurzu. COVID-19 – V případě nutného uzavření centra budou probíhat lekce on-line dle rozvrhu pro on-line výuku.

 

Cvičení v domácím prostředí – youtube nahrávky

On-line cvičení s Mgr. Janou Pivoňkovou:

Další nahrávky cvičení s lektorkami mateřského centra Cvrček


Nenašli jste kurz, který by Vás zaujal nebo byste rádi navštěvovali některý z našich kurzů, ale nevyhovuje Vám čas nebo je již plně obsazen? Kontaktujte nás. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

V Centru cvrček nabízíme volnočasové aktivity pro děti i dospělé jak v dopoledních tak odpoledních hodinách. V dopoledních hodinách se jedná o pohybové, hudební a výtvarné kurzy pro děti v doprovodu dospělé osoby. Odpolední kurzy jsou určeny pro dospělé nebo děti, které již kurzy zvládnou absolvovat samy. Nabízíme pravidelné kurzy i kurzy jednorázové a semináře pro rodiny s dětmi.

Jednorázové kurzy a semináře

V rámci jednorázových kurzů a seminářů si můžete vyzkoušet různé výtvarné a rukodělné techniky, zúčastnit se například bazárku dětského oblečení, Mikulášské nebo Vánoční besídky nebo přijít na jinou pořádanou akci nebo kurz naším centrem. Více informací k aktuálním akcím a kurzům naleznete zde.