Kurzy

 

Kurzy PRÁZDNINY 2024 (červenec – srpen) 

Kurzy o prázdninách budou probíhat od 1. 7. 2024 do 29. 8 . 2024 v prostorách mateřského centra v Plzni na Slovanech na adrese Úslavská 75, Plzeň 326 00.  

 

Kurzy září – prosinec 2024

Kurzy začínají 2. 9. 2024 a končí 20. 12. 2024. Lekce probíhají v prostorách mateřského centra v Plzni na Slovanech na adrese Úslavská 75, Plzeň 326 00.  

 
 
 
Zápisy pro nově příchozí klienty probíhají do naplnění kapacity. 

V průběhu tohoto období se necvičí pouze v době STÁTNÍHO SVÁTKU – 28. 10. a v době PODZIMNÍCH PRÁZDNIN – 29. a 30. 10. 2024. O volné kapacitě se můžete informovat na naší recepci telefonicky 727 813 310. V tomto období máte možnost využít  náhrady za absenci ve Vašem kurzu v případě řádného omlouvání nejpozději do 8 hod daného dne, kdy docházíte na svoji pravidelnou lekci.

Zápisy se netýkají pouze předporodní přípravy a těhotenského cvičení. Tento kurz probíhá celoročně a je možné se na něj hlásit průběžně. O volné kapacitě Vás rádi bude informovat skrze naši porodní asistentku Štěpánku Strejcovou. Napište nám e-mail na recepce@centrumcvrcek.cz


Nenašli jste kurz, který by Vás zaujal nebo byste rádi navštěvovali některý z našich kurzů, ale nevyhovuje Vám čas nebo je již plně obsazen? Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Kontaktujte nás!


V Centru cvrček nabízíme volnočasové aktivity pro děti i dospělé jak v dopoledních tak odpoledních hodinách. V dopoledních hodinách se jedná o pohybové, hudební, montessori a výtvarné kurzy pro děti v doprovodu dospělé osoby. Odpolední kurzy jsou určeny pro dospělé osoby nebo děti, které již kurzy zvládnou absolvovat samy. Nabízíme pravidelné kurzy i kurzy jednorázové a semináře pro rodiny s dětmi.

 


Jednorázové akce, semináře a workshopy

V rámci jednorázových akcí, seminářů, workshopů a aktivit pro rodiny s dětmi si můžete vyzkoušet různé výtvarné a pohybové aktivity, zúčastnit se závodů odrážedel, maškarního bálu, setkat se s Mikulášem, čertem a andělem nebo přijít na jinou pořádanou akci či kurz v našem mateřském centru. Více informací k aktuálním akcím naleznete zde.


Cvičení v domácím prostředí – youtube nahrávky

On-line cvičení s Mgr. Janou Pivoňkovou:

Další nahrávky cvičení s lektorkami mateřského centra Cvrček