Kurzy


Kurzy II. pol. roku 2019/2020

Milé maminky,

uveřejňujeme aktuální informace ke konání našich kurzů cvičení – rodiče s dětmi i cvičení samostatná.

ČERVEN

V měsíci červnu budou probíhat klasická cvičení v naší tělocvičně pouze s upraveným časem pro střídání skupinek z důvodu nemožnosti využití naší recepce. Rozvrh uvedený níže. Klienty žádáme, aby zvonili pouze na zvonek tělocvična a max. 5 minut před začátkem lekce. Na střídání skupin je vyhrazen čas, aby nedocházelo ke kumulaci skupin. Veškeré věci si dáte do tělocvičny, kočárky klasicky na chodbu. Na začátku a na konci lekce je nutné využít dezinfekci na ruce. Vstup je možný pouze zdravým osobám bez příznaků virového nebo jiného infekčního onemocnění. Zároveň je nutné vyplnit Čestné prohlášení_Koronavirus.

PRÁZDNINOVÝ ROZVRH

Prázdninový rozvrh bychom rádi připravili během měsíce června. Opět budete moci čerpat náhrady popř. se zapsat a uhradit si kurzovné i v případě, že již náhrady mít nebudete.

KURZY OD ZÁŘÍ

Zápisy na kurzy od září 2020 bychom chtěli spustit během měsíce června. Opět budou mít přednost klienti, kteří naše kurzy navštěvovali již v minulosti. Noví klienti se budou moci zapsat následně. Sledujte naše webové stránky, na kterých se dozvíte přesný termín zápisů a formu.


Cvičení v domácím prostředí – youtube


Možnost až 2 lekcí jako přednáhrad. Na každou náhradu se prosím předem objednejte na recepci nebo telefonicky na telefonním čísle recepce – tel. 727 813 310.

Nenašli jste kurz, který by Vás zaujal nebo byste rádi navštěvovali některý z našich kurzů, ale nevyhovuje Vám čas nebo je již plně obsazen? Kontaktujte nás. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

V Centru cvrček nabízíme volnočasové aktivity pro děti i dospělé jak v dopoledních tak odpoledních hodinách. V dopoledních hodinách se jedná o pohybové, hudební a výtvarné kurzy pro děti v doprovodu dospělé osoby. Odpolední kurzy jsou určeny pro dospělé nebo děti, které již kurzy zvládnou absolvovat samy. Nabízíme pravidelné kurzy i kurzy jednorázové a semináře pro rodiny s dětmi.

Jednorázové kurzy a semináře

V rámci jednorázových kurzů a seminářů si můžete vyzkoušet různé výtvarné a rukodělné techniky, zúčastnit se například bazárku dětského oblečení, Mikulášské nebo Vánoční besídky nebo přijít na jinou pořádanou akci nebo kurz naším centrem. Více informací k aktuálním akcím a kurzům naleznete zde.