Kurzy


Kurzy I. pol. roku 2020/2021

Milé maminky,

uveřejňujeme aktuální informace k zápisům na cvičení pro rodiče a děti a samostatné děti.

Zápisy pro stávající klienty probíhají v době od 6. do 19.7.2020.

Od 20.7.2020 se spustí zápisy pro nové klienty. Rozvrh bude na webu uveřejněn o víkendu od 18.7.2020, abyste měli možnost si rozvrh prohlédnout a včas si vybrat vhodný čas. Rezervace můžete provádět přes náš web nebo na náš e-mail: recepce@centrumcvrcek.cz. Zároveň prosím vyčkejte našeho potvrzení, že je v daném kurzu opravdu volno a s Vaší rezervací tedy počítáme a teprve poté provádějte platbu na náš bankovní účet.

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás na cvičení těšit.
Tým Centra cvrček

Na lekce je vstup možný pouze zdravým osobám bez příznaků virového nebo jiného infekčního onemocnění. Zároveň je nutné vyplnit Čestné prohlášení_Koronavirus.

Kurzy v I.pol. 2020/2021 se nekonají pouze v těchto termínech:

  • Státní svátky: 28.9., 28.10., 17.11. 24.12.
  • Podzimní prázdniny: 29. – 30.10.
  • Vánoční prázdniny: 21.12.2020 – 3.1.2021

PRÁZDNINOVÝ ROZVRH

V době prázdnin můžete čerpat svoje náhrady nebo v případě nových klientů je možné se ještě zúčastnit jednotlivých lekcí i teď o prázdninách. Pochopitelně záleží, zda je v dané lekci volná kapacita. 


Cvičení v domácím prostředí – youtube


Možnost až 2 lekcí jako přednáhrad. Na každou náhradu se prosím předem objednejte na recepci nebo telefonicky na telefonním čísle recepce – tel. 727 813 310.

Nenašli jste kurz, který by Vás zaujal nebo byste rádi navštěvovali některý z našich kurzů, ale nevyhovuje Vám čas nebo je již plně obsazen? Kontaktujte nás. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

V Centru cvrček nabízíme volnočasové aktivity pro děti i dospělé jak v dopoledních tak odpoledních hodinách. V dopoledních hodinách se jedná o pohybové, hudební a výtvarné kurzy pro děti v doprovodu dospělé osoby. Odpolední kurzy jsou určeny pro dospělé nebo děti, které již kurzy zvládnou absolvovat samy. Nabízíme pravidelné kurzy i kurzy jednorázové a semináře pro rodiny s dětmi.

Jednorázové kurzy a semináře

V rámci jednorázových kurzů a seminářů si můžete vyzkoušet různé výtvarné a rukodělné techniky, zúčastnit se například bazárku dětského oblečení, Mikulášské nebo Vánoční besídky nebo přijít na jinou pořádanou akci nebo kurz naším centrem. Více informací k aktuálním akcím a kurzům naleznete zde.