Kurzy


Kurzy – léto 2021

V době letních prázdnin 2021 se cvičí od 12. 7. 2021 do 3. 9. 2021 dle níže uvedeného rozvrhu. V případě zájmu můžete zakoupit konkrétní počet lekcí ve Vámi zvoleném kurzu (popř. platit jednorázový vstup dle volné kapacity). Cvičení vedou: Mgr. Jana Pivoňková / Ing. Lenka Krystková. V tomto období máte možnost využívat 1 náhradu za absenci ve Vašem kurzu.

O volné kapacitě se prosím informujte buď telefonicky na tel. čísle 727 813 310 nebo osobně na recepci Centra cvrček – Jablonského 11, Plzeň.

 

Kurzy září – prosinec 2021

Kurzy pro měsíc září – prosinec 2021 začínají 6. 9. 2021 a končí 17. 12. 2021 dle níže uvedeného rozvrhu. V tomto období máte možnost využít 2 náhrady za absenci ve Vašem kurzu. COVID-19 – V případě nutného uzavření centra budou probíhat lekce on-line dle rozvrhu pro on-line výuku.

Pro informace o aktuální obsazenosti jednotlivých kurzů prosím volejte na tel. číslo naší recepce 727 813 310 nebo nám napište e-mail: recepce@centrumcvrcek.cz. Rezervace jsou možné pouze přes naši recepci – platby na BÚ nebo v hotovosti na recepci.

 

COVID-19 – podmínky účasti na lekci

Na lekce je vstup možný pouze zdravým osobám bez příznaků virového nebo jiného infekčního onemocnění a dle nařízení vlády:

a)    osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem,

nebo

b)    osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem,

nebo

c)    osobě byl vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů,

nebo

d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní, přičemž se musí jednat o osobu bez klinických příznaků onemocnění COVID-19.


Cvičení v domácím prostředí – youtube nahrávky

On-line cvičení s Mgr. Janou Pivoňkovou:

Další nahrávky cvičení s lektorkami mateřského centra Cvrček


Nenašli jste kurz, který by Vás zaujal nebo byste rádi navštěvovali některý z našich kurzů, ale nevyhovuje Vám čas nebo je již plně obsazen? Kontaktujte nás. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

V Centru cvrček nabízíme volnočasové aktivity pro děti i dospělé jak v dopoledních tak odpoledních hodinách. V dopoledních hodinách se jedná o pohybové, hudební a výtvarné kurzy pro děti v doprovodu dospělé osoby. Odpolední kurzy jsou určeny pro dospělé nebo děti, které již kurzy zvládnou absolvovat samy. Nabízíme pravidelné kurzy i kurzy jednorázové a semináře pro rodiny s dětmi.

Jednorázové kurzy a semináře

V rámci jednorázových kurzů a seminářů si můžete vyzkoušet různé výtvarné a rukodělné techniky, zúčastnit se například bazárku dětského oblečení, Mikulášské nebo Vánoční besídky nebo přijít na jinou pořádanou akci nebo kurz naším centrem. Více informací k aktuálním akcím a kurzům naleznete zde.