Kontakt

Mateřské centrum

Úslavská 75
Plzeň 326 00

Mapa: google.cz, mapy.cz

Recepce: 727 813 310
E-mail: recepce@centrumcvrcek.cz

Otevírací doba 
9:00 – 12:45
16:00 – 18:00

Dětská skupina Cvrčkův klub

Rodičovské a mateřské centrum v Plzni - Jablonského 11, Plzeň Slovany

Jablonského 11
Plzeň 326 00

vstup v přízemí
Mapa: google.cz, mapy.cz

Telefon: 606 029 895
E-mail: skolicka@centrumcvrcek.cz

Otevírací doba 
7:00 – 16:00

Ředitelka dětské skupiny a mateřského centra

Ing. Lenka Krystková

Telefon: 777 893 134
E-mail: info@centrumcvrcek.cz

Sídlo společnosti a fakturační údaje

Cvrčkův klub, z.s.
Průmyslová 33, Plzeň
IČ: 063 38 127

Číslo běžného účtu: 2601290794/2010 – FIO banka a.s.
Společnost je zapsána u Krajského soudu v Plzni v oddílu L, vložce číslo 8147.

 

Tým

Ing. Lenka Krystková – lektorka, ředitelka centra a dětské skupiny

Lenka Krystková – jednatelka společnostiAbsolvovala jsem studium ekonomie na Západočeské univerzitě v Plzni a jednosemestrální studium na německé vysoké škole ve Weidenu. Rok jsem také s manželem a synem v Německu žila. Již od dětských let jsem se věnovala malbě, zpěvu, tanci a dalším pohybovým aktivitám, dramatickému projevu, hře na klavír, keramice a jiným rukodělným činnostem. Zúčastnila jsem se řady kurzů zaměřených na rodinnou a dětskou tématiku. Vzdělání jsem si postupně doplnila o kurzy kojeneckého a batolecího cvičení, míčkovacích technik podle Zdeňky Jebavé, hudebních kurzů pro předškoláky a školáky. V roce 2018 jsem úspěšně absolvovala zkoušku z profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. V současné době jsem lektorkou kojeneckého i batolecího cvičení, lektorkou babymasáží, dětských tanečků a výtvarných kurzů pro děti. Částečně se také věnuji dětem v naší dětské skupině Cvrčkův klub. Mám dvě malé děti a neustále se snažím v rodinné a dětské problematice sebevzdělávat. Při výchově svých dětí i při práci s dětmi v mateřském centru hodně využívám prvky Montessori pedagogiky. Od roku 2020 jsem Montessori pedagog pro věk 0-3 roky. Ráda bych propojila své zkušenosti i zkušenosti mých kolegyň a vytvořila tak příjemné místo pro rodiny s dětmi. Budu se na Vás těšit při svých rukodělných a pohybových kurzech pro děti a dospělé a také na seminářích nebo v naší dětské skupině.

Hana Klímová – fyzioterapeutka

Hana Klímová – fyzioterapeutkaV roce 1997 jsem dokončila studium fyzioterapie a nastoupila jako fyzioterapeut do ÚSP Zbůch, kde jsem pracovala s dětmi s hendikepem. Hodně mě tato práce lidsky i odborně obohatila. Od roku 2008 jsem byla zaměstnancem občanského sdružení Motýl v Plzni opět jako fyzioterapeut a poradce Rané péče. Cvičila jsem jak se zdravými, tak postiženými dětmi a to přímo v mateřském centru nebo jsem za nimi docházela do jejich domácího prostředí. Práce s dětmi mě velice baví. Mám velikou rodinu, se kterou ráda sportuji, cestuji na kole a dobývám české rozhledny. Těším na Vás při společných hodinách cvičení miminek a malých dětí v Centru cvrček v Plzni. Budu se zaměřovat na podporu správného fyziologického a psychomotorického vývoje, protažení svalů a navození dobré nálady pro děti i dospělé.

Bc. Jindra Záraz – trenérka, instruktorka

Jindra ZárazPo absolvování FF ZČU v Plzni jsem taktéž úspěšně absolvovala několika měsíční kurz Fitness trenéra ve sportovním institutu TONUS v Praze – zaměřený na zdravý pohyb a zdravé posilování, posilování pánevního dna, správné dechové stereotypy a správné vyvážené stravování. Po narození prvního z mých tří dětí, jsem se začala vzdělávat oblasti správného psychomotorického vývoje a pohybu dětí. Se všemi třemi dětmi jsem vše aplikovala v praxi a dál se vzdělávala. Mnoho poznatků využívám a aplikuji také při cvičení s dospělými, kteří mají problém s pohybovým aparátem. Cvičení s dětmi mě velmi baví, líbí se mi, když vidím pokroky a zlepšení. Pohybu, stravování a vývoji dětí i dospělých se věnuji cca 12 let. Během tohoto období jsem absolvovala mnoho kurzů, přednášek a workshopů. Mimo jiné také kurz cvičení kojenců a batolat, rozšiřující přednášky a workshopy cvičení pro předškoláky a školáky, kurz masáží a další. Těším se na Vás při svých lekcích cvičení s dětmi, na seminářích a praktických workshopech.

Štěpánka Strejcová – dětská sestra, porodní asistentka, laktační poradkyně

Štěpánka Strejcová – dětská sestra, porodní asistentka, laktační poradkyněPo dokončeném studiu dětské sestry a praxi v této oblasti jsem se začala dále vzdělávat jako porodní asistentka a laktační poradkyně. Také jsem pracovala jako zdravotní sestra v gynekologické ambulanci. Již 20 let se věnuji předporodním kurzům a cvičení s těhotnými v Plzni, Klatovech a Přešticích. Práce s těhotnými maminkami je pro mě pořád zajímavou a pokaždé něčím obohacující. Také jsem si již touto ženskou fází prošla, takže mé rady pro těhotné vycházejí i z vlastních zkušeností. Zvu všechny těhotné od ukončeného 12.tého týdne těhotenství na moje hodiny cvičení s těhotnými a předporodní přípravu, předporodní přednášky a partnerské hodiny v Centru cvrček s.r.o. Nebojte se na mě obrátit i po porodu – zajišťuji laktační poradenství, poradím s péčí o novorozence nebo poradím jak na poporodní hojení ran. Těším na všechny budoucí maminky!!!

Mgr. Simona Brožová – lektorka

Jako malá jsem při ZUŠ zpívala ve sboru a hrála na zobcovou flétnu. Své další vzdělání a specializaci v oboru lesní roh jsem získala na Konzervatoři v Plzni, následně na JAMU v Brně a závěrem na AMU v Praze, kterou jsem úspěšně ukončila magisterským titulem. Na těchto školách jsem absolvovala i studium pedagogiky a psychologie. V roce 2011 jsem se stala členkou skupiny lesních rohů v Orchestru opery DJKT v Plzni, kde působím dodnes. Kromě lesního rohu a zobcové flétny hraji též dětem na klavír. Spolupráce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. S výukou těch nejmenších mám zkušenosti z hudební dětské skupiny i z příležitostného hlídání. Sama jsem též maminkou staršího syna a mladší dcery. Mým cílem je vytvořit dětem pozitivní vztah k hudbě a všestranně tak pomoci rozvíjet jejich osobnost a emoční inteligenci. Srdečně se na Vás těším na mých kurzech.

Bc. Věra Draská – fyzioterapeutka

Vystudovala jsem obor fyzioterapie na Zápodočeské univerzitě v Plzni. Praxi v oboru jsem získala v rámci nemocničních, ambulantních a lázeňských zařízení. S dětmi pracuji již velmi dlouho, dělala jsem instruktorku na letních pionýrských táborech a také učím více jak 8 let v tanečním souboru Storm ballet studio. V rámci praxe v nemocnici u Sv. Jiří jsem pracovala s malými dětmi s dýchacími problémy. Také jsem měla možnost vyzkoušet si práci ergoterapeuta s dětmi handicapovanými. Budu se na vás všechny těšit při svých kurzech v Centru Cvrček. V současné době se hodně věnuji cvičení jógy a kompenzačnímu cvičení pro dospělé. Jsem šťastnou maminkou synka a veškeré aktivity s dětmi si tedy užívám nejen na svých lekcích cvičení s kojenci a batolaty, ale i doma se svým synem.

Kateřina Čechurová, DiS. – recepční, chůva

Jsem absolventkou Vyšší odborné školy zdravotnické, managementu a veřejnosprávních studií s oborem sociální práce. Už od mládí jsem měla k dětem velice blízko. Byla jsem dobrovolníkem na spoustě dětských akcí, kdy jsem došla k rozhodnutí, že po ukončení studia bych se chtěla věnovat různým činnostem s dětmi. Již na střední škole jsem se snažila vybírat co nejvíce praxí s dětmi, abych své zkušenosti stále prohlubovala. Od svých 19 let jsem byla instruktorkou letních příměstských táborů a ve školním roce jsem ještě mimo praxí docházela jako brigádnice do Dětského centra Šneček. Po vyšší oborné škole jsem pracovala v Agentuře Babyland jako pečovatelka v dětském koutku, kde jsem působila rok. Těším se na Vás na recepci a při organizaci různých akcí.

Mgr. Martina Toušová – lektorka angličtiny a kreativních kurzů 

Stát se paní učitelkou byla moje jednoznačná životní cesta už od dětství. Během studia na pedagogické fakultě jsem si přivydělávala jako chůva v domácnostech a v dětském koutku, doučovala jsem děti matematiku, jezdila na tábory a školy v přírodě, pomáhala s organizací různých dětských akcí. V roce 2006 jsem ukončila své studium na Západočeské univerzitě a stala se ze mě středoškolská učitelka matematiky a občanské nauky a stále občasná hlídačka a individuální lektorka. Chtěla jsem si ale ještě rozšířit své dovednosti, a tak jsem navíc během své druhé mateřské dovolené vystudovala učitelství anglického jazyka na pedagogické fakultě. Po porodech všech mých třech dětí mě to začalo více a více táhnout i k předškolnímu a mimoškolnímu vzdělávání. K vyučování na střední škole v Plzni jsem si tak přidala výuku angličtiny v mateřské škole a kurzů pro děti. Dělám lektorku kurzů pro děti od 3 do 15 let, učím na střední škole, dělám individuální lekce, věnuji se dětem s poruchami učení, připravuji deváťáky k přijímacím zkouškám na střední školy, maturanty ke zkoušce dospělosti, vysokoškoláky na zkoušky z matematiky a logiky. Moji svěřenci jsou v mých předmětech úspěšní, a především je učení baví. Líbí se mi udělat dětem ze vzdělávání hru, během které ani neví, že se něco učí, a těm starším ukazovat krásu a jednoduchost tam, kde jsou ztraceni v chaosu náročnosti studia. Těším se na Vás a Vaše děti ve všech mých kurzech, přijďte se přesvědčit, že vzdělávání může být pohoda a zábava.

Ivana Jandová – recepční 

Už v mládí jsem se hodně snažila něco tvořit s malými dětmi. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu. Být učitelkou v mateřské škole byl můj životní sen a na této cestě stále pokračuji. S dětmi pracuji už dlouho. Při studiu jsem pracovala jako instruktorka v letních dětských táborech a pomáhala při různých dětských akcích. Několik let soukromě hlídám dětičky. Velmi ráda si s dětmi hraji, zpívám, vyrábíme a největší odměnou pro mě je, když jsou děti se mnou rády a těší se na mě. I já se na vás i s dětmi těším ve Cvrčkovi.

Anna Blechová – chůva v dětské skupině

Práce s dětmi je pro mě naprosto přirozená, moje maminka byla učitelka mateřské školy, kam jsem ji během prázdnin chodila vypomáhat a v tomto zaměstnání se vzhlédla. Započala jsem práci s dětmi již během svého ježdění na dětské tábory, kam jsem posléze jezdila jako praktikantka a vedoucí mladších dětí. Už během studia střední školy jsem pracovala v několika rodinách jako chůva. Po ukončení střední školy v roce 2010 jsem do jedné rodiny nastoupila jako chůva na plný úvazek, kde jsem byla od narození mé svěřenkyně až do jejího nástupu do mateřské školy. V roce 2013 jsem nastoupila do dětské skupiny s počtem 40ti dětí v Praze, kde jsem působila jako chůva a učitelka. Svou znalost jsem prohloubila rekvalifikačním profesním kurzem chůva pro děti od narození do šesti let v prestižní agentuře Domestica. Dále mám také kurz 1. pomoci novorozencům a dětí batolecího věku. Moje práce mě velmi baví a je pro mě takřka vším. V roce 2016 jsem se stala ředitelkou téže dětské skupiny a vedla ji úspěšně až do mého odchodu do Plzně v roce 2019, kam jsem se přestěhovala za částí rodiny a partnerem. Během mé práce v Praze jsem opět působila i nadále jako chůva na druhý úvazek. Nyní působím ve Cvrčkovi a snažím se ve své praxi neustále zdokonalovat i v alternativních výchovných způsobech. Tak na viděnou ve Cvrčkovi.

Maria Mašková – chůva v dětské skupině

Jmenuji se Maria Mašková, je mi 48 let a jsem absolventkou kurzu chůva do dětské skupiny. Už jako malá jsem měla dvě velké přání, být maminkou a pracovat u těchto nejmenších dětí. Před mnoha lety se mi splnilo první přání. Mám tři skvělé syny a před pár lety se mi splnil i druhý sen a mám tu čest pracovat s dětmi. Pracovala jsem v Praze ve školce i v dětské skupině, po přestěhování do Plzně jsem zakotvila v Cvrčkovi, kde se mi moc líbí. 

Bc. Monika Mašková – chůva v Montessori na zkoušku

Už odmala jsem snila o tom stát se paní učitelkou a věnovat se dětem. Přestože jsem si jako středoškolské vzdělání zvolila obor Knihovnictví a později se věnovala studiu jazyků na Filozofické fakultě Západočeské univerzity, tento sen mi zůstal až do dospělosti a splnil se ve chvíli, kdy jsem v průběhu studia Učitelství AJ a RJ začala v roce 2014 pracovat jako vychovatelka školní družiny a pedagog volného času na základní škole v Plzni – Újezdě. Zde jsem se s dětmi věnovala kreativním činnostem a volnočasovým aktivitám, a působila jsem zde až do svého nástupu na mateřskou dovolenou v roce 2017. Již po narození mých dvou dětí jsem se seznámila se základními Montessori principy a snažila se některé z těchto zásad aplikovat při jejich výchově. Mnoho času jsem také věnovala samostudiu v oblasti očních vad dětského věku a nápravě tupozrakosti u dětí.

Bc. Alena Jelínková – chůva v Montessori na zkoušku

V mládí jsem jezdila jako praktikantka a později jako vedoucí na dětské tábory. Práce s malými dětmi mě naplňovala a stala se mým vysněným povoláním. Proto jsem absolvovala bakalářské studium v oboru speciální pedagogika se zaměřením na logopedii. Pracovala jsem ve školce a v roce 2024 jsem nastoupila do mateřského centra Cvrček. Můj vztah ke vzdělání a výchově k dětem je založen především na individuálním přístupu, empatii, kreativitě a podpoře pozitivního vývoje každého dítěte. Budu se těšit na Vaše dětičky v „Montessori na zkoušku“.

 

 

Read on »

Ochrana osobních údajů

Pokud jste naším klientem nebo návštěvníkem webu, svěřujete nám své osobní údaje. My zodpovídáme za jejich ochranu a zabezpečení. Seznamte se, prosíme, s ochranou osobních údajů, zásadami a právy, které máte v souvislosti s GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).

Kdo je správce?

Jsme společnost Cvrčkův klub, z.s.., IČO 06338127, se sídlem Průmyslová 33, Plzeň, vedená u Krajského soudu v Plzni spisová značka L 8147, která provozuje webové stránky www.centrumcvrcek.cz.

Vaše osobní údaje zpracováváme jako správce, tj. určujeme, jak budou osobní údaje zpracovávány a za jakým účelem, po jak dlouhou dobu a vybíráme případné další zpracovatele, kteří nám se zpracováním budou pomáhat.

Kontaktní údaje

Pokud se na nás budete chtít v průběhu zpracování obrátit, můžete nás kontaktovat na tel. čísle 777 893 134 nebo na e-mail: info@centrumcvrcek.cz.

Prohlašujeme

Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR, a tedy že:

 • budeme zpracovávat vaše osobní údaje jen na základě platného právního důvodu, a to především oprávněného zájmu, plnění smlouvy, zákonné povinnosti či uděleného souhlasu,
 • plníme dle článku 13 GDPR informační povinnost ještě před zahájením zpracování osobních údajů,
 • umožníme vám a budeme vás podporovat v uplatňování a plnění vašich práv podle zákona o ochraně osobních údajů a GDPR

Rozsah osobních údajů a účely zpracování

Zpracováváme osobní údaje, které nám svěříte sami, a to z následujících důvodů (pro naplnění těchto účelů):

 • poskytování služeb, plnění smlouvy
  • vaše osobní údaje v rozsahu: jméno a příjmení dítěte, datum narození dítěte, jméno a příjmení zákonného zástupce, telelefonní číslo, e-mail, údaje o zdravotním stavu dítěte apod., které nezbytně potřebujeme k plnění smlouvy a kvalitnímu odvedení našich služeb (např. účast na kurzu a příměstském táboře, dozor nad svěřenými dětmi, účast na semináři apod.).
 • vedení účetnictví
  • Jste-li zákazníky, vaše osobní údaje (fakturační údaje) nezbytně potřebujeme, abychom vyhověli zákonné povinnosti pro vystavování a evidenci daňových dokladů. Pro bližší identifikaci uživatele služby a snazšímu proplacení námi vystavených dokladů u zdravotních pojišťoven, které přispívají na pohybové aktivity, uvádíme i např. datum narození, adresu trvalého bydliště, jméno a příjmení poživatele služby a popř. i zákonného zástupce apod.
 • marketing – zasílání newsletterů
  • Vaše osobní údaje (e-mail a jméno), pohlaví, na co klikáte v e-mailu a kdy je nejčastěji otevíráte, využíváme za účelem přímého marketingu – zasílání obchodních sdělení. Jste-li naším zákazníkem, děláme tak z oprávněného zájmu, neboť důvodně předpokládáme, že vás naše novinky zajímají, a to po dobu 5 let od poslední objednávky. Pokud nejste naším zákazníkem, zasíláme vám newslettery jen na základě vašeho souhlasu, po dobu 5 let od udělení. V obou případech můžete tento souhlas odvolat použitím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném e-mailu.
 • pokročilý marketing na základě souhlasu
  • Pouze na základě vašeho souhlasu vám můžeme zasílat také inspirující nabídky třetích osob nebo využít e-mailovou adresu např. pro remarketing a cílení reklamy na Facebooku, a to po dobu 5 let od udělení souhlasu. Ten lze samozřejmě kdykoli odvolat prostřednictvím našich kontaktních údajů.

Vaše osobní údaje si ponecháváme po dobu běhu promlčecích lhůt, pokud zákon nestanoví delší dobu k jejich uchování nebo jsme v konkrétních případech neuvedli jinak.

Cookies

Při procházení našich webových stránek zaznamenáváme vaši IP adresu, jak dlouho se na stránce zdržíte, a ze které stránky přicházíte. Používání cookies pro měření návštěvnosti webu a přizpůsobení zobrazení webových stránek vnímáme jako svůj oprávněný zájem správce, neboť věříme, že díky tomu vám můžeme nabídnout ještě lepší služby.

Cookies pro cílení reklamy budou zpracovávány jen na základě vašeho souhlasu.

Naše webové stránky lze procházet také v režimu, který neumožňuje sbírání osobních údajů. Používání cookies můžete na svém počítači zakázat.

Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Chráníme osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje. Přijali jsme a udržujeme veškerá možná (aktuálně známá) technická a organizační opatření, která zamezují zneužití, poškození nebo zničení vašich osobních údajů. Osobní údaje v tištěné podobě jsou vždy bezpečně uzamčeny na příslušných místech v naší provozovně nebo v sídle společnosti. Osobní údaje, které evidujeme v elektronické podobě, jsou dostatečně zabezpečeny např. hesly nebo jinými přístupovými metodami.

Předání osobních údajů třetím osobám

K vašim osobním údajům mají přístup pouze předem určení zaměstnanci a spolupracovníci.

Pro zajištění konkrétních zpracovatelských operací, které nedokážeme zajistit vlastními silami, využíváme služeb a aplikací zpracovatelů, kteří umí data ochránit ještě lépe než my a na dané zpracování se specializují.

Jsou to poskytovatelé následujících platforem: doplňte podle sebe Facebook, Google, Dropbox.

Je možné, že se v budoucnu rozhodneme využít další aplikace či zpracovatele, pro usnadnění a zkvalitnění zpracování. Slibujeme vám však, že v takovém případě při výběru, budeme na zpracovatele klást minimálně stejné nároky na zabezpečení a kvalitu zpracování jako na sebe.

Předávání dat mimo Evropskou unii

Data zpracováváme výhradně v Evropské unii nebo v zemích, které zajišťují odpovídající úroveň ochrany na základě rozhodnutí Evropské komise.

Vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte řadu práv. Pokud budete chtít některého z těchto práv využít, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: info@centrumcvrcek.cz

Máte právo na informace, které je plněno již touto informační stránkou se zásadami zpracování osobních údajů.

Díky právu na přístup nás můžete kdykoli vyzvat a my vám doložíme ve lhůtě 10 pracovních dní, jaké vaše osobní údaje zpracováváme a proč.

Pokud se u vás něco změní nebo shledáte své osobní údaje neaktuální nebo neúplné, máte právo na doplnění a změnu osobních údajů.

Právo na omezení zpracování můžete využít, pokud se domníváte, že zpracováváme vaše nepřesné údaje, domníváte se, že provádíme zpracování nezákonně, ale nechcete všechny údaje smazat nebo pokud jste vznesl/a námitku proti zpracování. Omezit můžete rozsah osobních údajů nebo účelů zpracování. (Např. odhlášením z newsletteru omezujete účel zpracování pro zasílání obchodních sdělení.)

Právo na přenositelnost

Pokud byste chtěli své osobní údaje vzít a přenést k někomu jinému, budeme postupovat stejně jako při využití práva na přístup – jen s tím rozdílem, že vám informace dodáme ve strojově čitelné podobě.

Tady potřebujeme alespoň 30 dní.

Právo na výmaz (být zapomenut)

Vaším dalším právem je právo na výmaz (být zapomenut). Nechceme na vás zapomenout, ale pokud si to budete přát, máte na to právo. V takovém případě vymažeme veškeré vaše osobní údaje z našeho systému i ze systému všech dílčích zpracovatelů a záloh. Na zajištění práva na výmaz potřebujeme 30 dní.

V některých případech jsme vázáni zákonnou povinností, a např. musíme evidovat vystavené daňové doklady po lhůtu stanovenou zákonem. V tomto případě tedy smažeme všechny takové osobní údaje, které nejsou vázány jiným zákonem. O dokončení výmazu vás budeme informovat na e-mail.

Stížnost u Úřadu na ochranu osobních údajů

Pokud máte pocit, že s vašimi údaji nezacházíme v souladu se zákonem, máte právo se se svou stížností kdykoli obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Budeme moc rádi, pokud nejprve budete o tomto podezření informovat nás, abychom s tím mohli něco udělat a případné pochybení napravit.

Odhlášení ze zasílání newsletterů a obchodních sdělení

E-maily s inspirací, odkazy na zajímavé články či produkty a službami vám zasíláme, jste-li náš zákazník na základě našeho oprávněného zájmu. Pokud zákazníkem ještě nejste, posíláme vám je jen na základě vašeho souhlasu. V obou případech můžete ukončit odběr našich e-mailů stisknutím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném e-mailu.

Mlčenlivost

Dovolujeme si Vás ujistit, že naši zaměstnanci i spolupracovníci, kteří budou zpracovávat Vaše osobní údaje, jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích a o bezpečnostních opatřeních, jejichž zveřejnění by ohrozilo zabezpečení Vašich osobních údajů. Tato mlčenlivost přitom trvá i po skončení závazkových vztahů s námi. Bez vašeho souhlasu nebudou vaše osobní údaje vydány žádné jiné třetí straně.