Popis kurzu S miminky budeme cvičit, míčkovat, při básničkách a písničkách se budeme protahovat. Miminka budeme motivovat ke správnému psychomotorickému vývoji. Budeme si společně povídat o tom, co by Vaše miminko mělo v tomto období již zvládnout a na co se můžete brzy těšit.
Termín středa 11:25 – 12:05 – září – prosinec 2023 – KURZ PLNĚ OBSAZEN
Kurzovné 16 lekcí – 2.080,- Kč (zvýhodněná cena)
Cena při jednotlivé návštěvě 150,- Kč / 40 min – jednorázový vstup možný pouze při nenaplnění kurzu nebo aktuálně volné kapacitě na hodině
Doporučený věk od ukončeného čtvrtého měsíce do období než se začnou samostatně plazit nebo lézt (většinou ve věku 4 – 6 měsíců)
Lektorka Hanka Klímová, Lenka Krystková, Jindřiška Záraz, Věra Draská
Poznámka
Název Vaší skupinky se bude pravidelně po 3 měsících aktualizovat podle vývoje Vašich miminek – tzn. skupinka nelezoucích se zaktualizuje na lezoucí miminka apod. Tyto změny jsou důležité z důvodu správného čerpání náhrad v jiných skupinkách. Vždy si jako náhradu prosím vyberte i kurz, který nejlépe odpovídá vývojovému stupni Vašeho konkrétního miminka – tzn. lezoucí miminko = náhrada ve skupině s lezoucími miminky, nelezoucí miminko = náhrada v nelezoucí skupině apod.

 

Rezervace kurzu

  Jméno*

  Jméno dítěte

  Email*

  Telefon*

  Způsob platby*

  Poznámka