Popis kurzu S miminky budeme cvičit, míčkovat, při básničkách a písničkách se budeme protahovat. Miminka budeme motivovat ke správnému psychomotorickému vývoji. Budeme si společně povídat o tom, co by Vaše miminko mělo v tomto období již zvládnout a na co se můžete brzy těšit.
Termín pondělí 9:00 – 9:40 – II. pol. 2019/2020
Kurzovné 10 lekcí á 90,- Kč = 900,- Kč (zvýhodněná cena při platbě za 10 lekcí)
Cena při jednotlivé návštěvě 110,- Kč / 40 min – jednorázový vstup možný pouze při nenaplnění kurzu nebo aktuálně volné kapacitě na hodině
Doporučený věk od ukončeného čtvrtého měsíce do období než se začnou samostatně plazit nebo lézt (většinou ve věku 4 – 6 měsíců)
Lektorka Hanka Klímová, Lenka Krystková, Lenka Kapicová
Poznámka
Název Vaší skupinky se bude pravidelně po 3 měsících aktualizovat podle vývoje Vašich miminek – tzn. skupinka nelezoucích se zaktualizuje na lezoucí miminka apod. Tyto změny jsou důležité z důvodu správného čerpání náhrad v jiných skupinkách. Vždy si jako náhradu prosím vyberte i kurz, který nejlépe odpovídá vývojovému stupni Vašeho konkrétního miminka – tzn. lezoucí miminko = náhrada ve skupině s lezoucími miminky, nelezoucí miminko = náhrada v nelezoucí skupině apod.
10 lekcí se platí pouze pro děti maximálně do 1 roku. Od jednoho roku se dětičky řadí do kurzu začínající chodci. Výjimky se tvoří pouze u dětí, jejichž psychomotorický vývoj je opožděnější a spadají do kurzů pro nelezce, začínající lezce a lezce.

 

Rezervace kurzu

Jméno*

Jméno dítěte

Email*

Telefon*

Způsob platby*

Poznámka