Popis kurzu 40 min pohybových aktivit s miminky na podporu správného psychomotorického vývoje kojenců a batolátek, včetně ukázky správné manipulace s miminkem. Cvičení je doprovázeno řadou písniček, básniček a jiného.
Termín pondělí – 11:25 – 12:05 – září – prosinec 2021 – KURZ PLNĚ OBSAZEN !!!
úterý – 11:25 – 12:05 – září – prosinec 2021 – KURZ PLNĚ OBSAZEN !!!
Kurzovné pondělí – 15 lekcí – 1.500,- Kč (zvýhodněná cena)
úterý – 14 lekcí – 1.400,- Kč
(zvýhodněná cena)
Cena při jednotlivé návštěvě 120,- Kč/40 min – jednorázový vstup možný pouze při nenaplnění kurzu nebo aktuálně volné kapacitě na hodině
Doporučený věk již se samostatně přetáčí, některé plazí nebo popř. lezou (většinou ve věku 6 – 9 měsíců)
Lektorka Mgr. Jana Pivoňková, Lenka Krystková, Hanka Klímová, Lenka Kapicová
Poznámka Cvičení proložené povídáním o vývoji miminka v tomto období
Poznámka
Název Vaší skupinky se bude pravidelně po 3 měsících aktualizovat podle vývoje Vašich miminek – tzn. skupinka nelezoucích se zaktualizuje na lezoucí miminka apod. Tyto změny jsou důležité z důvodu správného čerpání náhrad v jiných skupinkách. Vždy si jako náhradu prosím vyberte i kurz, který nejlépe odpovídá vývojovému stupni Vašeho konkrétního miminka – tzn. lezoucí miminko = náhrada ve skupině s lezoucími miminky, nelezoucí miminko = náhrada v nelezoucí skupině apod.
10 lekcí se platí pouze pro děti maximálně do 1 roku. Od jednoho roku se dětičky řadí do kurzu začínající chodci. Výjimky se tvoří pouze u dětí, jejichž psychomotorický vývoj je opožděnější a spadají do kurzů pro nelezce, začínající lezce a lezce.

 

Rezervace kurzu

  Jméno*

  Jméno dítěte

  Email*

  Telefon*

  Způsob platby*

  Poznámka