Náhrady za zameškané hodiny

Náhrady za zameškané hodiny je možné čerpat pouze po řádně provedené omluvě z dané lekce. Způsob provedení omluvy a čerpání možné náhrady naleznete níže.

1. Jak a kdy se omluvit

Klient je povinen se 24 hodin předem z dané lekce omluvit. Akceptujeme i omluvy v kratším provedeném termínu nejpozději ale do 8:00 hod daného dne. Zpětné omluvy nejsou brány v potaz. Omlouvat se také musíte v případě, že jste objednáni na náhradní lekci. V případě, že si náhradní lekci neomluvíte, pak Vám daná lekce propadá.

Omluvy prosím provádějte přes stránky Webooker, kde se přihlásíte na svůj účet a pod pravidelnou lekcí se omluvíte. Pokud by byl s omluvou přes systém problém můžete se omluvit na tel. čísle: 727 813 310  popř. na e-mail recepce@centrumcvrcek.cz.

Pokud omluvu v uvedeném čase klient neprovede, pak hodina bez náhrady propadá.

2. Čerpání náhrady

V případě, že je daná lekce řádně omluvená, může si ji klient nahradit v jiný termín na jiném kurzu v Centru cvrček. Náhradu může čerpat dokonce i jiný člen rodiny. Nemusí tedy náhradu vyčerpat pouze člen rodiny, který má kurz předplacený. Důležitá je hodnota kurzu. Pokud si klient vybere jako náhradu kurz, který má dražší hodinovou sazbu v předplacené formě, pak si doplatí rozdíl mezi cenou dané lekce jeho kurzu a vybraného kurzu jako náhrady. Vždy je nejjednodušší si vybrat náhradu na jiném kurzu ve stejné výši. Pokud si klient vybere pro náhradu kurz v nižší sazbě, tak se rozdíl v sazbě klientovi zpětně nevyplácí.

V rámci jednoho předplaceného období máte možnost čerpání max. 2 náhrad. V době letních prázdnin pouze 1 náhrada.

3. Na co se náhrady nevztahují

Náhrady se nevztahují na Cvičení pro těhotné a předporodní příprava, která se hradí přímo porodní asistentce Štěpánce Strejcové a na speciální akce pořádané Centrem cvrček (jako např. Mikulášská besídka, bazárek dětského oblečení, pletení z pedigu, maškarní bál atd.). Z důvodu velkého počtu nabízených a probíhajících kurzů si klient může nahradit hodinu pouze na jiném pravidelně se konajícím kurzu.

3. Do kdy mohu náhrady čerpat?

Náhrady je možné čerpat v době trvání kurzu. Pokud klient do konce uvedeného období náhradu nevyčerpá, lekce bohužel propadá.

4. Ověření volné kapacity

Vzhledem k nárůstu počtu klientů a obsazenosti některých kurzů je důležité, abyste si předem ověřili volnou kapacitu na Vámi zvoleném kurzu pro Vaši náhradu. Volejte na tel. číslo: 727 813 310 (recepce) nebo napište e-mail: recepce@centrumcvrcek.cz. Pokud si předem volnou kapacitu neověříte, nemůžeme Vám garantovat, že si budete svoji náhradu moci v daný termín vyčerpat.

Snažíme se, aby naše služby pro Vás byly na stoprocentní úrovni a naplněnost kurzu je důležitým faktorem. Přeplněné kurzy nejsou příjemné pro jejich pravidelné návštěvníky, pro klienty s vybíranou náhradou ani pro lektora. Dodržujte tedy toto pravidlo ověření volné kapacity! Děkujeme.

Děkujeme, že jste věnovali Váš drahocenný čas těmto informacím a věříme, že dodržování těchto pravidel přispěje ke kvalitně našich služeb a k příjemně strávenému času u nás v centru.