Popis akce

Odborný webinář se bude zaměřovat na moderní přístup výchovy a vzdělávání dětí podle montessori pedagogiky.Na semináři se budeme zabývat základními senzitivními obdobími ve vývoji dítěte od narození do šesti let – jako např. senzitivní období pro jazyk, řád, apod. Objasníme si jednotlivé fáze a řekneme si, proč jsou pro děti a jejich rodiče tak důležité a jak to může vypadat, když tyto fáze nerespektujeme.

Objasníme si principy Montessori pedagogiky, která je postavená na těchto obdobích dítěte. Co je absorbující mysl a proč jsou děti jako houby? Přijďte se dozvědět základní principy, na kterých je montessori pedagogika postavena.

To a mnohem víc se dozvíte na našem odborném webináři a to z pohodlí svého domova. Přihlášení bude probíhat přes program GoogleMeet. Jeho obsluha velice jednoduchá. Prosíme, abyste měli na svých počítačích, tabletech nebo mobilních přístrojích nainstalovaný GOOGLE CHROME, ve kterém si otevřete odkaz, který Vám zašleme na Váš email. Ideální je mít k dispozici sluchátka s mikrofonem nebo mít zapnutý zvuk a webkameru na svém PC nebo mobilním telefonu.

Termín čtvrtek 4. 3. 2021 od 20:30 hod
V ceně akce odborný výklad lektora
Cena 100,- Kč / připojená osoba
Doporučený věk Dospělé osoby – maminky, tatínci, nastávající maminky, prarodiče a ostatní
Lektorka Ing. Lenka Krystková
Montessori pedagog pro věk 0-3 roky, lektorka kojeneckého a batolecího cvičení, instruktorka babymasáží, absolventka kurzů zaměřených na jemnou a hrubou motoriku  

Aktivity projektu „Rodina pospolu – 2021“ jsou podpořeny z dotačního programu Rodina MPSV.