Popis akce

Odborný WEBINÁŘ se bude zaměřovat na jednotlivé stěžejní fáze vývoje dětí od kojeneckého do batolecího věku a to především po stránce fyzické, ale částečně i psychické a sociální. Zároveň se budeme věnovat odchylkám od správného vývoje a chybám, které při vývoji rodiče u svých dětí dělají.

Lektorka zmíní důležité aspekty vývoje dítěte a čemu by se rodiče měli vyvarovat a naopak jaké aktivity u dětí podpořit. z pohledu motorického vývoje.

Dále probere základní pohybové milníky dětí do 3 let a jaké aktivity naopak děti v pohybu omezují a snižují jim tak možnost dalšího rozvoje. Navíc se zmíní jaké hračky a pomůcky jsou pro děti vhodné a jaké naopak patří mezi zbytečné až nevhodné pro jejich zdravý vývoj.

To a mnohem víc se dozvíte na našem odborném webináři a to z pohodlí svého domova. Přihlášení bude probíhat přes program GoogleMeet. Jeho obsluha velice jednoduchá. Prosíme, abyste měli na svých počítačích, tabletech nebo mobilních přístrojích nainstalovaný GOOGLE CHROME, ve kterém si otevřete odkaz, který Vám zašleme na Váš email. Ideální je mít k dispozici sluchátka s mikrofonem nebo mít zapnutý zvuk a webkameru na svém PC nebo mobilním telefonu.

Termín čtvrtek 23. 3. 202 od 20:00 hod
V ceně akce odborný výklad lektora
Cena 250,- Kč
Doporučený věk Dospělé osoby – maminky, tatínci, nastávající maminky, prarodiče a ostatní
Lektorka Mgr. Jana Pivoňková
Fyzioterapeutka a lektorka kojeneckého a batolecího cvičení
    

Aktivity projektu „Rodina pospolu – 2022“ jsou podpořeny z dotačního programu Rodina MPSV.