Popis akce Zveme všechny děti ve věku od 3 let na hravé tanečky a pohybové aktivity pro děti od 3 let.
 Jedná se o praktické aktivity z domácího prostředí s jednoduchými pomůckami, které běžně máme doma. Lekce vede fyzioterapeutka Mgr. Jana Pivoňková, která cviky předvede a zároveň přes obrazovku bude opravovat a korigovat správné provedení cviků. Součástí je i možnost zkonzultovat aktuální motorické schopnosti dítěte.  ON-LINE workshop je zaměřený na podporu správného motorického vývoje dětí a hravé aktivity a tanečky pro domácí prostředí.

  1. lekce – pomůcky: plyšák, šátek, hrnec, menší knížka, ježek
  2. lekce – pomůcky: ježek, menší míč, plastový talíře, 5 malých papírů (A5 i menší ) – na nich nakreslená barevná kolečka – červená, žlutá, modrá, zelená, černá

Pokud některou pomůcku doma nemáte, nic si z toho nedělejte. Lektorka Vás nasměruje, co můžete místo toho použít.

To a mnohem víc se zažijete na našem odborném workshopu a navíc z pohodlí svého domova. Přihlášení bude probíhat přes program GoogleMeet. Jeho obsluha je velice jednoduchá. Prosíme, abyste měli na svých počítačích, tabletech nebo mobilních přístrojích nainstalovaný GOOGLE CHROME, ve kterém si otevřete odkaz, který Vám zašleme na Váš email. Ideální je mít k dispozici sluchátka s mikrofonem nebo mít zapnutý zvuk a webkameru na svém PC nebo mobilním telefonu.

Termín 1. lekce – úterý 6. 4. 2021 – 17:00 až 17:40 hod
2. lekce – úterý 13. 4. 2021 – 17:00 až 17:40 hod
V ceně akce výklad lektora, praktické vyzkoušení a využití u dětí a spousta zábavy
Cena 140,- Kč / 2 on-line setkání přes GoogleMeet
70,- Kč / jednotlivá lekce (možno platit i jednorázově)
Doporučení Samostatné děti ve věku od 3 let – holky i kluci
Poznámka Lektorka: Mgr. Jana Pivoňková – fyzioterapeutka