Popis akce

Milé maminky, tatínci, babičky, děti,

naše podpůrná skupina pro rodiny s dětmi se bohužel se v současné době nemůže konat fyzicky. Připravili jsme pro Vás tedy řadu on-line setkání.

Stačí, když se v uvedený čas pohodlně posadíte do svého křesla před počítač, tablet nebo mobilní přístroj a můžete se společně na uvedené téma setkat s řadou dalších rodin z Plzně a okolí, získat řadu kvalitních rad, názorů a diskutovat na různá zajímavá témata.

Předtím je potřeba se včas přihlásit – viz níže uvedený formulář. Na uvedený email Vám den předem zašleme odkaz na skype hovor a ještě se Vám přibližně hodinu před konáním připomeneme. Jednotlivá témata budeme postupně uveřejňovat.

Naše první setkání má téma Umýte si správně umýt ruce? Hlavní mentorkou tohoto setkání podpůrné skupiny bude Lada Brožová (ředitelka Oblastního spolku Českého červeného kříže Plzeň-město a Rokycany), která nás provede tématem hygienických požadavků a potřeb současné společnosti. Během on-line setkání se můžete dozvědět velice důležité informace k současné situaci.

Dozvíte se, jak si máte správně umýt ruce, bude odborně hovořit na téma nošení roušek a dalších hygienických požadavků v současné době. Můžete se také ptát na otázky, které Vás v souvislosti s touto situací zajímají.

Kdo si navíc připraví i jednorázové rukavice a temperu výrazné barvy (např. červenou), tak si může celou instruktáž rovnou i vyzkoušet. Vhodné pro dospěláky všech věkových kategorií i pro starší děti od cca 5 – 6 let.


Opravdu vřele doporučujeme! Udělejte si odhadem hodinku času. Paní Lada Brožová je opravdu profík ve svém oboru. Její školení první pomoci jsou vždy velkým zážitkem a přílivem spousty kvalitních informací! Ani teď to jistě nebude jiné.


Těšíme se na Vás, i když jen virtuálně.
Tým Centra cvrček

Termín 7. 5. 2020 od 13 hod – registrace předem nutná!!!
Hlavní mentor daného setkání Lada Brožová
– ředitelka
Oblastního spolku Českého červeného kříže Plzeň-město a Rokycany
lektorka kurzů první pomoci
zdravotní sestra s dlouholetou praxí
Co k tomu potřebuji Jednorázové rukavice a temperu výrazné barvy (např. červená) – instruktáž si můžete vyzkoušet
Registrace Předem je potřeba vyplnit registrační formulář – viz níže, díky kterému obdržíte do své e-mailové schránky odkaz pro přihlášení. Registraci je možné udělat nejpozději 60 min. před začátkem konání.
Technické požadavky Na počítači buď mám nainstalovaný Skype nebo nemám a mohu se připojit přes prohlížeč Chrome.

Na mobil a tablet je potřeba naistalovat aplikaci Skype z App Store pro iOS nebo Google  Play pro Android.

Účet na Skype není potřeba vytvářet. Odkaz se v aplikaci otevře.

Cena

Setkání podpůrné skupiny je zcela zdarma.

Účastníci podpůrné skupiny

Maminky, tatínci, popř. senioři – Rodiny s dětmi popř. senioři z Plzeňského kraje (především z Plzně a okolí)

Tato akce je spolufinancována z rozpočtu Statutárního města Plzeň. https://socialnisluzby.plzen.eu/Files/soc/dokumenty/logo/logo_oss_text_barevne.gif      Logo Plzen pomáhající