Popis akce

Seminář se bude zaměřovat na moderní přístup výchovy a vzdělávání dětí podle montessori pedagogiky. Absolvovali jste náš úvodní seminář zabývající se senzitivními obdobími ve vývoji dítěte od narození do šesti let? Během semináře jsme si objasnili jednotlivé fáze a řekli jsme si, proč jsou pro děti a jejich rodiče tak důležité a jak to může vypadat, když tyto fáze nerespektujeme.

Tentokrát budeme z těchto základů vycházet a budeme se více prakticky věnovat základním principům, na kterých je montessori pedagogika postavena a jak máte správně pracovat s montessori pomůckami, které nejsou až tak hračky jako pomůcky k celkovému rozvoji Vašich dětí. Právě práce s montessori pomůckami bude stěžejní částí tohoto praktického semináře. Budeme pracovat s řádem, soustředěním, pomůckami na rozvoj jazyka, matematickými pomůckami, pomůckami na rozvoj senzomotoriky, budeme se „učit“s pomůckami z praktického života atd.

Termín 23. 5. 2019 od 17:00 hod
V ceně akce odborný výklad lektora
Cena 350,- Kč / dospělá osoba
Doporučený věk Dospělé osoby – maminky, tatínci, nastávající maminky, prarodiče a ostatní
Lektorka Ing. Lenka Krystková
Lektorka kojeneckého a batolecího cvičení, instruktorka babymasáží, absolventka kurzů zaměřených na montessori pedagogiku, jemnou a hrubou motoriku, lektorka míčkové facilitace

Tato akce je spolufinancována z rozpočtu Statutárního města Plzeň.

https://socialnisluzby.plzen.eu/Files/soc/dokumenty/logo/logo_oss_text_barevne.gif      Logo Plzen pomáhající