Popis akce

První seznamovací setkání dvojjazyčných rodin se uskuteční v parku na Mikulášském náměstí v Plzni (v případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta na jiný den).

Cílem setkání je podpora rodin při výchově jejich dětí a péči o rodinný život. Rodiče často řeší rozdílný jazyk, rozdílné kultury, rozdílný způsob výchovy dětí atd. Zkrátka společné soužití je náročnější než v klasické jednojazyčné rodině.   

Rádi bychom, aby rodiče získali kontakty na podobně fungující rodiny, navázali přátelství a získali možnost sdílení svých starostí a radostí.

Srdečně zvány jsou všechny dvojjazyčné rodiny. Přijďte posedět, popovídat si s ostatními přátelskými rodinami. Pro děti budou připraveny zábavné aktivity na travnaté ploše.

Termín 16. 6. 2021 od 10:30 hod
V ceně akce aktivity pro děti – cvičení, poznávání obrázků, rozvoj jemné motoriky
Cena ZDARMA pro dvojjazyčné rodiny
Doporučený věk Dospělé osoby – maminky, tatínci, nastávající maminky, prarodiče a ostatní a jejich děti všech věkových skupin
Tým Centra Cvrček Ing. Lenka Krystková
Lektorka kojeneckého a batolecího cvičení, instruktorka babymasáží, absolventka kurzů zaměřených na montessori pedagogiku, jemnou a hrubou motoriku, lektorka míčkové facilitace
Bc. Naděžda Hodačová, DiS.
Lektorka babymasáží, laktační poradky, pedagog v oblasti psychologie

Tato akce je spolufinancována z rozpočtu Statutárního města Plzeň.

https://socialnisluzby.plzen.eu/Files/soc/dokumenty/logo/logo_oss_text_barevne.gif      Logo Plzen pomáhající