Popis akce

Při dalším setkání pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty si vyzkoušíme jestli, jsou na sebe dvojčata napojena i svými smysly (sluchem, zrakem, hmatem apod.)

Budou připraveny i zábavné aktivity.    

Další setkání pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty u nás v rodinném centru. Již nějakou dobu se pravidelně setkáváme s rodinami, které mají dvojčata nebo vícerčata. Rádi bychom je více seznámili a vytvořili podpůrnou skupinu pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty. Cílem setkání je seznámit rodiče s vývojem dvojčat a vícerčat od prenatálního období do předškolních a školních let. Následně je více zasvětit do psychologických aspektů jejich výchovy a vzdělávání.

Přijďte se dozvědět zajímavosti a důležité informace nejen o svých dětech a sdílet svoje zkušenosti a znalosti s dalšími rodiči.

Termín středa 18. 10. 2023 od 16:00 hod
V ceně akce aktivity pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty, aktivity na aktivaci našich smyslů
Cena ZDARMA pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty
Doporučený věk Dospělé osoby – maminky, tatínci, nastávající maminky, prarodiče a ostatní a jejich děti všech věkových skupin
Tým Centra Cvrček Bc. Naděžda Hodačová, DiS. – pedagog v oblasti psychologie, laktační poradkyně, lektorka babymasáží, pedagog ve volnočasových aktivitách

Tato akce je spolufinancována z rozpočtu Statutárního města Plzeň.

https://socialnisluzby.plzen.eu/Files/soc/dokumenty/logo/logo_oss_text_barevne.gif      Logo Plzen pomáhající