Popis akce

Další setkání pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty proběhne v přírodě (v případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta na jiný den). Společně si venku zacvičíme, posedíme, popovídáme. J Pro děti bude připravena snadná poznávačka rostlin, které se vyskytují v našem okolí. Dozví se něco nového a mohou si vyzkoušet zasadit semínko, pozorovat a vypěstovat vlastní rostlinku.

S sebou dobrou náladu, případně rostlinky na výměnu 😉

Další setkání pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty u nás v rodinném centru. Již nějakou dobu se pravidelně setkáváme s rodinami, které mají dvojčata nebo vícerčata. Rádi bychom je více seznámili a vytvořili podpůrnou skupinu pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty. Cílem setkání je seznámit rodiče s vývojem dvojčat a vícerčat od prenatálního období do předškolních a školních let. Následně je více zasvětit do psychologických aspektů jejich výchovy a vzdělávání.

Přijďte se dozvědět zajímavosti a důležité informace nejen o svých dětech a sdílet svoje zkušenosti a znalosti s dalšími rodiči.

Termín 29. 6. 2021 od 16:30 hod
V ceně akce aktivity pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty, venkovní cvičení, poznávačka rostlin pro děti
Cena ZDARMA pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty
Doporučený věk Dospělé osoby – maminky, tatínci, nastávající maminky, prarodiče a ostatní a jejich děti všech věkových skupin
Tým Centra Cvrček Ing. Lenka Krystková
Lektorka kojeneckého a batolecího cvičení, instruktorka babymasáží, absolventka kurzů zaměřených na montessori pedagogiku, jemnou a hrubou motoriku, lektorka míčkové facilitace
Bc. Naděžda Hodačová, DiS.
Lektorka babymasáží, laktační poradky, pedagog v oblasti psychologie

Tato akce je spolufinancována z rozpočtu Statutárního města Plzeň.

https://socialnisluzby.plzen.eu/Files/soc/dokumenty/logo/logo_oss_text_barevne.gif      Logo Plzen pomáhající