Popis akce Při dalším setkání pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty si budeme povídat o vánočních tradicích.
Jaký smysl mají pro dospěláky, jaký pro děti. Jak se na příchod nejdůležitějších svátků v roce chystají jednotlivé rodiny. Jaké dárky si děti přejí (stejné oblečení, stejné hračky apod.) Zároveň si s dětmi vyrobíme jednodušší svícen na stůl. Pokud budou mít maminky upečené i cukroví, tak mohou přinést ochutnat. Zároveň dopřejeme prostor ke sdílení, vzájemnému povídání a navazování kontaktů.

 

Další setkání pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty u nás v rodinném centru. Již nějakou dobu se pravidelně setkáváme s rodinami, které mají dvojčata nebo vícerčata. Rádi bychom je více seznámili a vytvořili podpůrnou skupinu pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty. Cílem setkání je seznámit rodiče s vývojem dvojčat a vícerčat od prenatálního období do předškolních a školních let. Následně je více zasvětit do psychologických aspektů jejich výchovy a vzdělávání.

Přijďte se dozvědět zajímavosti a důležité informace nejen o svých dětech a sdílet svoje zkušenosti a znalosti s dalšími rodiči.

Termín 8. 12. 2021 od 16:00 hod
V ceně akce aktivity pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty, aktivity na aktivaci našich smyslů
Cena ZDARMA pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty
Doporučený věk Dospělé osoby – maminky, tatínci, nastávající maminky, prarodiče a ostatní a jejich děti všech věkových skupin
Tým Centra Cvrček Ing. Lenka Krystková
Lektorka kojeneckého a batolecího cvičení, instruktorka babymasáží, absolventka kurzů zaměřených na montessori pedagogiku, jemnou a hrubou motoriku, lektorka míčkové facilitace
Bc. Naděžda Hodačová, DiS.
Lektorka babymasáží, laktační poradky, pedagog v oblasti psychologie

Tato akce je spolufinancována z rozpočtu Statutárního města Plzeň.

https://socialnisluzby.plzen.eu/Files/soc/dokumenty/logo/logo_oss_text_barevne.gif      Logo Plzen pomáhající