Popis kurzu Prošli jste naším kurzem pro začátečníky nebo jste absolvovali jiný podobný kurz a rádi byste své zkušenosti a malířské dovednosti ještě více prohloubili? Pak je pro Vás určen právě tento kurz malby a kresby pro pokročilé.Zde Vám již nebude naše zkušená lektorka vysvětlovat základy, ale rovnou Vám pomůže a poradí k vytvoření již profesionálních malířských výtvorů. Opět si můžete vyzkoušet různé techniky a zjistit, který styl a technika je Vám nejbližší a té se více dopodrobna věnovat.Tento kurz je více zaměřen individuálně, lektor se již věnuje konkrétním účastníkům a jejich malířským dílům.
Termín čtvrtek 17:45 – 19:45
Kurzovné 14 lekcí á 180,- Kč = 2.520,- Kč (zvýhodněná cena při platbě za 14 po sobě jdoucích lekcí)20 lekcí á 170,- Kč = 3.400,- Kč (zvýhodněná cena při platbě za 1. pololetí 2014/2015)
Cena 200,- Kč/2 hod blok – jednorázový vstup možný pouze při nenaplnění kurzu nebo aktuálně volné kapacitě na hodině
Doporučený věk dospělí, mladiství
Lektorka Karla Dezortová
Poznámka Malovat a kreslit budeme u malířských stojanů. Materiál v ceně – barvy, čtvrtky, skicáky. Plátna si účastník kurzu nosí sám nebo si je může jednotlivě zakoupit v centru. S sebou si prosím přineste starší oblečení.