Popis kurzu Cvičení pro maminky za přítomnosti a účasti dětí. Posilování a protahování na základě Pilatesovy metody, tanec s dětmi a vedle/kolem nich, využití cvičebních pomůcek, ale i dětí jako závaží. Pohyb jako radost, hra a zábava.Strollering® je program pro maminky s dětmi, které si na lekci protáhnou a zpevní tělo, odreagují mysl, a to vše za přítomnosti svých dětí. Náročnost cvičení si upraví každá maminka sama dle své chuti a kondice. Děti jsou pasivní či aktivní součástí lekce (dle jejich potřeb) a vytváří si tak pozitivní vztah k pohybu. Přítomnost různě starých kamarádů umožňuje sociální vazby a rozvoj. Strollering® je mateřská v pohybu, kde pohyb je spojen s radostí a hrou.
Termín pátek 9:00 – 10:00
Kurzovné 20 lekcí á 80,- Kč = 1.600,- Kč (zvýhodněná cena při platbě za 2. pololetí 2014/2015)
Cena 95,- Kč/60 min – jednorázový vstup možný pouze při nenaplnění kurzu nebo aktuálně volné kapacitě na hodině
Doporučený věk Maminky po ukončeném šestinedělí, děti od nejmenších miminek do cca 4 let, možnost přítomnosti sourozenců.
Lektorka Michaela Patíková
Poznámka Cvičit budeme v příjemném prostoru pro pohybové aktivity s kobercem. Žádáme o rezervaci předem u zájemců platících hodinově, popřípadě nahlášení nepřítomnosti u cvičenců s předplatným.